Salon fryzjersko perukarski

peruki szczecin

Salon fryzjersko perukarski Grażyna Pawlak oferuje szeroki zakres usług z zakresu fryzjerstwa oraz perukarstwa.

Ponad 47-letnie doświadczenie, fachowa obsługa profesjonalizm oraz dyskrecja mają na celu zaspokojenie wszelkich potrzeb oraz problemów Naszych klientów.

Specjalizujemy się w doborze peruk oraz oferujemy usługi fryzjerskie według indywidualnych wymagań Naszych Klientów. Mamy w naszej ofercie ponad 300 peruk w różnych fasonach oraz kolorach. Współpracujemy z wieloma firmami dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować perukę dla każdego.

Realizujemy wnioski z NFZ. Wykonujemy peruki pod indywidualne zamówienie tylko ze słowiańskich włosów. Różnego rodzaju treski dopinki oraz tupety również wykonujemy na zamówienie. Jest to wyrób ręcznie robiony wg potrzeb klientów i tylko z naturalnego włosa.

Peruki sztuczne

Peruki sztuczne wykonane z wysokiej jakości syntetyków, przebadane dermatologicznie przeznaczone do codziennego użytku. W różnych fasonach i kolorach. Przeznaczone dla kobiet i mężczyzn, podczas leczenia onkologicznego lub dla osób, które z powodu różnych przyczyn nie maja włosów lub mają problem z ich gęstością.

Peruki sztuczne tkane

Peruki stworzone z tworzywa kanekalon. Jest to białko, które jest bardzo zbliżone do naturalnych włosów. Tkane ręcznie na mikroskórze, specjalnej siateczce, która jest lekka, oddychająca i bardzo wygodna w noszeniu. Monofilament zlewa się ze skórą co daje efekt włosa naturalnie rosnącego z głowy. Peruki białkowe przyjmują tylko naturalne kolory. Dzięki czemu wyglądają bardzo naturalnie.

Peruki naturalne

Peruki naturalne wykonywane przez nas na zamówienie lub gotowe. Z włosów słowiańskich, europejskich oraz azjatyckich. W różnych rozmiarach oraz fasonach.

Tupety, treski i dopinki

peruki szczecin

Tupet jest to częściowa peruka, którą się dokleja lub dopina do swoich włosów w celu zakrycia łysienia lub przerzedzenia włosów. Posiadamy tupety z naturalnych włosów lub z białkowych.

Treski, dopinki są to włosy naturalne doczepiane do swoich włosów. W celu zagęszczenia i wydłużenia swoich włosów. Posiadamy duży wybór tresek i dopinek gotowych oraz wykonujemy je pod zamówienie.

W Naszej ofercie posiadamy akcesoria, turbany i kosmetyki do pielęgnacji peruk:

  • Stojaki
  • Szampony, odżywki
  • Lakiery
  • Szczotki
  • Główki do naturalnych peruk i tupetów